Oferta dla firm

ABONAMENT KWIATOWY

Potrzebujesz powiewu świeżości i natury w swojej firmie/hotelu/gabinecie? Mamy rozwiązanie! Abonament kwiatowy!

Abonament kwiatowy to cotygodniowe, spersonalizowane zamówienie kwiatowe dostarczane bezpośrednio do Twojej firmy.

Abonament kwiatowy w trzech wariantach:

  • MINI – jeden maly personalizowany bukiet/kompozycja tygodniowo w cenie 360zł/miesiąc.
  • MEDIUM – jeden średni personalizowany bukiet/kompozycja tygodniowo w cenie 540zł/miesiąc
  • EXCLUSIVE – trzy personalizowane bukiety/kompozycje tygodniowo w cenie 1200zł/miesiąc. Jest również możliwość zamówienia abonamentu w innych odstępach czasowych, co wyceniamy indywidualnie.

Istnieje również możliwość dostosowania abonamentu do indywidualnych potrzeb.

IMPREZY FIRMOWE, OKOLICZNOŚCIOWE

Ukwiecimy, udekorujemy, ozdobimy każdą imprezę firmową. Posiadamy w swojej ofercie meble, obrusy, serwety, oświetlenie i wiele, wiele innych gadżetów. Przygotujemy spersonalizowany projekt dla Twojej marki.

WIECZNE RÓŻE

Kolorystycznie spersonalizowane flowerboxy z wiecznymi różami. Kwiaty stabilizowane zachowują swoją trwałość minimum 24 miesiące. Róże stabilizowane genialnie sprawdzą się w pokojach hotelowych, gabinetach masażu oraz w gabinetach kosmetycznych. Cena zależy od wielkości pudełka i ilości róż w nim umieszczonych – ustalana indywidualnie.

BUKIETY OKOLICZNOŚCIOWE/ DEKORACJE SEZONOWE

Awans? Imieniny? Emerytura? Nic tak pięknie nie wyrazi emocji jak bukiet świeżych kwiatów w ozdobnym opakowaniu. Możesz zamówić u nas bukiet z dostawą pod drzwi Twojej firmy. Potrzebujesz choinki? Świątecznej dekoracji witryny, a może stałego elementu wystroju? Tym również się zajmiemy – pokaż nam pomieszczenie a my zaprojektujemy miejsce dostosowane do Twoich potrzeb.

Kontakt: 728365763  kontakt@decoflore.pl

Zamknij menu